"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.

Więcej niż prenumerata

Skorzystaj z pakietu korzyści przygotowanego specjalnie dla Prenumeratorów. Otrzymuj newslettery dla specjalistów, archiwum tekstów z "Rzeczpospolitej", rabaty na szkolenia i wiele więcej.

Czytaj tak jak lubisz

Wersja papierowa dostępna codziennie rano na Twoim biurku, czy e-wydanie, które przeczytasz już dzień wcześniej o 21:00? Dostosuj prenumeratę do swojego stylu życia.

Prenumerata Papierowa
Już od: 118,30PLN brutto za miesiąc
Zamów Szczegóły
Prenumerata Elektroniczna
Już od: 99,00PLN brutto za miesiąc
Zamów Szczegóły

Korzystaj z Cyfrowych Zasobów

Wiemy, że informacje i wiedza powinny być dostępne w sposób szybki i elastyczny. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie cyfrowe produkty, które pozwolą na korzystanie z pełnej oferty "Rzeczpospolitej" i serwisu rp.pl gdziekolwiek jesteś.

Gwarancja jakości

Najwyższy poziom merytoryczny gwarantuje doświadczony zespół dziennikarzy z redakcji ekonomicznej i prawnej "Rzeczpospolitej". Możesz nam zaufać.

Dostęp czasowy E-rzeczpospolita
Już od: 2,50PLN brutto za jednodniowy dostęp
Zamów Szczegóły
Dostęp czasowy Serwisy specjalne
Już od: 11,07PLN brutto za jednodniowy dostęp
Zamów Szczegóły

Wiedza Ekspercka

Specjalistyczne tygodniki dla Prenumeratorów, broszury i książki oraz profesjonalne narzędzia powstają przy współpracy z najlepszymi ekspertami: przedstawicielami świata biznesu i nauki.

Wygoda korzystania

Każdy specjalistyczny produkt dostępny w prenumeracie ma swój odpowiednik papierowy i elektroniczny.