Dajemy swobodę w dostępie do wiedzy

e-rzeczpospolita
Zyskaj dostęp do cyfrowych zasobów "Rzeczpospolitej" i serwisu rp.pl stworzonych po to by elastycznie odpowiadać na Twoje potrzeby.
serwisy specjalne
Najlepsze elektroniczne produkty dla Profesjonalistów. Ekspercka wiedza na najwyższym poziomie.

E-RZECZPOSPOLITA

Sprawdź z jakich elementów składają się przygotowane dla Ciebie pakiety cyfrowe
basic

Najczęściej WYBIERANY

standard
plus
Już od: 2,46PLN brutto za dzień Już od: 4,92PLN brutto za dzień Już od: 15,87PLN brutto za dzień
Zamów Zamów Zamów
rp.pl - sekcja „Wydarzenia, Ekonomia oraz Plus Minus”

rp.pl - sekcja „Wydarzenia, Ekonomia oraz Plus Minus” Bądź na bieżąco. Czytaj bez ograniczeń o tym co ważne w polityce, tematyce społecznej, nauce, kulturze i sporcie. Zyskaj szerokie spojrzenie na ekonomię, gospodarkę, rynek kapitałowy. Miej dostęp do wyjątkowej publicystyki z weekendowego wydania "Rzeczpospolitej" Plus Minus. To wszystko na ekranie Twojego komputera, tableta, smartfona.

Wydanie elektroniczne „Rzeczpospolitej”

Wydanie elektorniczne „Rzeczpospolitej” Codzienne wydanie opiniotwórczego dziennika "Rzeczpospolita" w wersji cyfrowej. Dostępne na ekranie Twojego komputera, dzień przed wydaniem papierowym, o godz. 21:00. Bądź o krok przed wszystkimi.

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka Wydanie elektroniczne "Rzeczpospolitej" wzbogacone jest o przydatną funkcję wyszukiwania. Abyś szybko znalazł najistotniejsze informacje.

Aplikacja tabletowa

Aplikacja tabletowa Czytaj elektroniczne wydanie "Rzeczpospolitej" nie tylko na ekranie swojego komputera ale także na tablecie. Dostępne dzień przed wydaniem papierowym, o godz. 21:00. Wygoda korzystania, gdziekolwiek jesteś.

Serwis Prawo w Firmie

Serwis Prawo w Firmie Baza aktów prawnych, użyteczne narzędzia i kalkulatory, aktualności i komentarze z dziedziny prawa. Narzędzie pracy dla prawników, ekspertów rachunkowości, prawa pracy, spraw kadrowych, administracji i menedżerów. Przydatne źródło wiedzy dla Profesjonalistów.

rp.pl - Sekcja Prawo

rp.pl - Sekcja Prawo Zyskaj dostęp do profesjonalnego działu PRAWO w serwisie rp.pl, którego większość treści zamknięta jest za paywall'em. Znajdziesz tam najnowsze informacje prawne przydatne w życiu prywatnym i zawodowym. Aktualności, interpretacje, orzecznictwo, przydatne porady. Czytaj bez ograniczeń.

Zamów Zamów Zamów

SERWISY SPECJALNE

Najlepsze elektroniczne produkty dla Profesjonalistów. Ekspercka wiedza na najwyższym poziomie.

archiwum

Prawo

Archiwum tekstów prawnych dziennika "Rzeczpospolita". Największa na polskim rynku baza, prowadzona od 1993 roku. Źródło niezbędnej wiedzy dla prawników, studentów prawa, administracji.

Już od: 11,07PLN brutto za dzień
Zamów

pełne archiwum

Rzeczpospolitej

Pełne archiwum wszystkich tekstów dziennika "Rzeczpospolita" od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną. 

Już od: 24,48PLN brutto za dzień
Zamów

serwis

Prawo w firmie

Baza aktów prawnych, użyteczne narzędzia i kalkulatory, aktualności i komentarze z dziedziny prawa. Narzędzie pracy dla prawników, ekspertów rachunkowości, prawa pracy, spraw kadrowych, administracji i menedżerów. Przydatne źródło wiedzy dla Profesjonalistów.

Już od: 12,18PLN brutto za dzień
Zamów

"Rzeczpospolita" jest:

Opiniotwórcza

"Rzeczpospolita" to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady.

Liderem

"Rzeczpospolita" jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Nasz tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce.

Wszechstronna

Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informujemy o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa.

Uznana

Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla "Rzeczpospolita" jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Uznanie naszych Czytelników to największy zaszczyt.